Scroll Top
Sıkça Sorulan Sorular

Sağlıklı yaşamın temel motivasyonu mutlu bir gülümsemedir. Denth Paradise, 10 yılı aşkın sürede Türkiye’nin dört bir yanından yüzlerce insana sağlıklı yaşamın temel motivasyonu olan mutlu bir gülümsemeyi sağlayan deneyimli hekimlerin aynı misyonda buluşması sonucu kuruldu. Ağız ve diş sağlığı tedavilerinde olmazsa olmaz olarak kabul edilen sağlık, güven, sorumluluk, ilgi, empati, yenilik, kalite, estetik ve sürdürülebilirlik gibi değerleri sahiplenen Denth Paradise, son teknolojiye sahip laboratuar ekipmanları ve aynı amaç için buluşan tecrübeli ekibiyle ağız ve diş sağlığı problemlerini tedavi etmekle kalmıyor, sürdürülebilir iletişim politikasıyla tedavi sonrasında da her zaman yanınızda oluyor.  

Anlaşmalı kliniklerimizin tecrübeli uzman doktor kadrosu, ağız ve diş sağlığınız ile ilgili şikayetlerinizi dinliyor, genel bir muayene ile problemi tespit ediyor ve bu doğrultuda sizin için en etkin tedaviyi sunuyorlar.

Denth Paradise’ın deneyimli hasta danışma ekibiyle iletişime geçmek için İletişim sayfasında yer alan formu doldurabilir veya kurumsal WhatsApp hattından bize ulaşabilirsiniz.

Diş beyazlatma, diş pırlantası, eksik diş tedavisi, gece plağı, lamine başta olmak üzere birden çok estetik diş hekimliği uygulamamız mevcut olup ihtiyacınız olan tedaviyi en hızlı ve etkin biçimde uyguluyoruz.

Denth Paradise, İstanbul merkezli bir kuruluştur. Ancak Türkiye’nin hangi şehrinde olursanız olun, implant ve zirkonyum tedavisi için Denth Paradise olarak size en yalın ve sürdürülebilir çözümü sağlamaya hazırız. İletişim formunu doldurabilir veya WhatsApp iletişim hattından hasta danışma ekibimizle görüşebilirsiniz.

İmplant ve zirkonyum kaplama, en çok tercih edilen tedavi yöntemleri arasında yer almakla birlikte bu konuda nihai kararı doktor ile hasta birlikte vermektedir. Hızlı, etkin ve sürdürülebilir çözümlerin hangisi olduğunu size tüm detaylarıyla anlatıyor, tercihleriniz doğrultusunda tedaviye başlıyoruz.